Youth Influx Mary Cohr Zobacz większe

Youth Influx Mary Cohr

0895610

Nowy produkt

Regenerujący Koncentrat do Twarzy anti-aging- Napływ Młodości Mary Cohr 30ml

Więcej szczegółów

1 001,00 zł brutto

Więcej informacji

Regenerujący Koncentrat do Twarzy Anti-Aging Mary Cohr 30ml

Unerwienie skóry, które odgrywa kluczową rolę w młodości i regeneracji skóry, jest stymulowane przez NAPŁYW MŁODOŚCI. INFLUDERMINE Dzięki temu składnikowi aktywnemu pochodzenia naturalnego naskórek zostaje ponownie zagęszczony i zregenerowany, poprawia się spójność komórkowa i długowieczność. SKONCENTROWANE ŻYCIE KOMÓRKOWE Regeneracja i metabolizm komórkowy są stymulowane, dostarczając niezbędnych elementów do życia i rozwoju komórek skóry, aby ożywić skórę i przywrócić jej blask. KWAS HIALURONOWY Stymulowana jest synteza naturalnego kwasu hialuronowego w celu wygładzenia zmarszczek, zagęszczenia i ujędrnienia skóry.

INFLUDERMINA to naturalny składnik aktywny stymuluje syntezę komórek odpowiedzialnych za unerwienie skóry i uwalnianie neuromediatorów w skórze. Te neuromediatory będą następnie działać na komórki skóry.

Zastosowanie: Nakładać na całą twarz rano i wieczorem przed nałożeniem kremu pielęgnacyjnego. Stosować jako 2-miesięczną kurację, gdy tylko skóra zacznie wykazywać oznaki starzenia. Omijaj okolice oczu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Youth Influx Mary Cohr

Youth Influx Mary Cohr

Regenerujący Koncentrat do Twarzy anti-aging- Napływ Młodości Mary Cohr 30ml

Produkty powiązane