Płatności

Ceny towarów prezentowanych na stronie internetowej podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny te nie zawierają kosztów przesyłki.

2. Wiążąca dla stron transakcji jest cena z chwili realizacji zamówienia przez SPRZEDAWCĘ.

3. Dostępne formy płatności akceptowane przez SPRZEDAWCĘ to:

   a) przelew na konto - dokonanie przelewu w kwocie równej wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki na rachunek bankowy SPRZEDAWCY;

   b) gotówka za pobraniem w kwocie równej wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki - realizowana przez kuriera przy odbiorze przesyłki;

   c) gotówka w kwocie równej wartości zamówienia przy odbiorze osobistym towaru w siedzibie firmy;

   d) następujące karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

4. W odniesieniu do transakcji z podmiotami zagranicznymi, jedyną walutą akceptowalną przez SPRZEDAWCĘ jest euro. 

5. W przypadku konieczności dokonania zwrotu środków w walucie innej niż euro na zagraniczny numer rachunku, SPRZEDAWCA obciąży drugą stronę opłatą administracyjną w wysokości 150 zł, odpowiadającą prowizji pobieranej od SPRZEDAWCY przez bank.

6.Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest PayNow oraz Autopay S.A.

PayNow i Autopay S.A. obsługuje między innymi poniższe bank i usługi:

  • BLIK, karty płatnicze Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
  • mBank, Alior Bank, BNP Paribas, BOŚ Bank, Citi Handlowy, Credit Agricole, Envelo Bank, Getin Bank, ING Bank, Inteligo, Millenium, Nest Bank, Noble Bank, Pekao S.A., PKO BP, PBS Bank, Plus Bank, Santander, T-Mobile, Toyota Bank.

7.W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego" albo „Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami"

8.O formie płatności przy składaniu zamówienia decyduje KUPUJĄCY.

9.Dane SPRZEDAWCY i nr konta do wykonywania przelewów za zamówione towary każdorazowo przesyłane będą KUPUJĄCEMU po skutecznym zakończeniu transakcji w sklepie atena-krakow.pl