KOSMETYKI PROFESJONALNE

Promocje

 • Darmowa dostawa od 300 zł
KOSMETYKI PROFESJONALNE

Kosmetyki Profesjonalne oferowane przez naszą hurtownię to bardzo dobrej jakości kosmetyki francuskie Mary Cohr a także polskich producentów takich jak Apis oraz Jadwiga.

KOSMETYKI PROFESJONALNE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • MARY COHR

  Mary Cohr powstało w 1975 r. w efekcie nawiązania współpracy między Jean Daniel Moundin - doktora farmacji oraz syna francuskiego pioniera chirurgii plastycznej, a francuską kosmetyczką Mary Cohr, wiceprezes francuskiego stowarzyszenia kosmetycznego i właścicielką najlepszej szkoły kosmetycznej w Bordeaux. Szerokie zaplecze w postaci doskonałych laboratoriów badawczych, unikalnej biotechnologii, najnowocześniejszych linii produkcyjnych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów pozwoliło na połączenie potężnych sił natury z najnowszymi zdobyczami technologii, co zaowocowało stworzeniem preparatów o rewolucyjnych formułach. W ten sposób spotkały się nauka z kosmetyką proponując klientom spełnienie marzenia o prawdziwym pięknie: ekskluzywną i osobistą pielęgnację dającą optymalne rezultaty.

 • APIS PROFESSIONAL

  APIS NATURAL COSMETICS PROFESSIONAL jest producentem kosmetyków profesjonalnych z wieloletnią tradycją i skutecznymi recepturami pielęgnującymi urodę w atrakcyjnej cenie. Ciekawe receptury wnoszą dużo innowacji, wykorzystując najnowsze osiągnięcia biotechnologii i kosmetologii.
  APIS NATURAL COSMETICS utrzymuje dążenie do perfekcji w sferze urody i pielęgnacji nieustannie powiększając swoją ofertę kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych dla gabinetów, SPA, szkół i hurtowni kosmetycznych. Jesteśmy w czołówce producentów wytwarzających kosmetyki naturalne stosując ekologiczne ekstrakty i drogocenne olejki. • JADWIGA

  JADWIGA Instytut Kosmetyczno-Medyczny laboratorium bioodnowy od kilkudziesięciu lat kieruje swoją ofertę do profesjonalistów z dziedziny zdrowia i urody. Powstały także kosmetyki uzupełniające – pozwalające na pielęgnację skóry w domu. Skierowane do każdego typu cery. Kosmetyki do twarzy i ciała. Sprawdzone i skuteczne.

 • BEAUTY IMAGE

  Beauty Image to hiszpańska marka znanej na całym świecie Cemsy, producenta wysokiej jakości wosków, sprzętu do depilacji i produktów parafinowych. Jest jeden aspekt wyróżniający tę markę w branży kosmetycznej, to poszukiwanie najwyższej jakości, innowacyjności, skuteczności i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty Beauty Image poddawane są kontroli jakości, gwarantującej wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. Stosowane są tu najwyższe wymagania, w poszukiwaniu i przygotowaniu odpowiednich formuł, odpowiadających normie ISO 9001:2000 i certyfikatu Good Manufacturing Practice ISO 22716.

 • DERMAROLLERY

  Derma roller to doskonały sposób na domową pielęgnację. Jest to urządzanie bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu każda z Pań może sama o siebie zadbać. Dlaczego warto skorzystać z urządzenia, jakim jest dermaroller? Gwarantuje on bowiem doskonałe efekty w krótkim czasie. Rezultaty są już widoczne po pierwszym zabiegu, ważna jest jednak ich powtarzalność. Świetną informację stanowi fakt, że można go używać w zaciszu własnego domu. Dermaroller nie jest drogi, a jego obsługa jest bardzo łatwa i każdy bez problemu sobie z nią poradzi. 

 • SYIS

  Kosmetyki Syis to marka profesjonalna i nowoczesna. Kosmetyków takich jak Syis nie może zabraknąć w żadnym salonie kosmetycznym czy innym miejscu, w którym dbałość o zdrowie i urodę stawia się na pierwszym miejscu. Syis wyróżnia sie na tle konkurencji oczywiście wysoka jakość kosmetyków – marka bazuje na najlepszych substancjach aktywnych które przynoszą pożadany efekt. W ten sposób z łatwością można zadbać o potrzeby klientów podczas rozmaitych zabiegów, oferując możliwość skorzystania z bezpiecznych, a zarazem niezwykle skutecznych kosmetyków profesjonalnych. Z marką Syis niezaprzeczalnie da się wzbogacić i rozszerzyć zakres wykonywanych usług, wzmocnić efekty zabiegów czy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapoznaj się z bogatą kolekcją kosmetyków marki Syis i wybierz produkty, które najlepiej wpasowują się w potrzeby Twoich klientów lub pacjentów!

 • PRODUKTY DO MASAŻU