Wosk FineWax Zobacz większe

Wosk FineWax Glamour

Nowy produkt

59,90 zł brutto

Więcej informacji

Finewax został specjalnie zaprojektowany do stosowania bez pasków, by zapewnić delikatną, głęboką i efektywną depilację. Polecany jest do każdego rodzaju skóry, świetny do depilacji brazylijskiej, depilacji na twarzy i pach. Jego formuła łączy właściwości wosku stałego i płynnego, posiada on także niską temperaturę topnienia. Nakładamy go cienką warstwą i usuwany bez użycia pasków.

Linia złota została oparta na właściwościach Olejku Arganowego

Olejek arganowy znany jest jako Płynne Złoto, nie tylko ze wzgledu na właściwości, ale także przepiękny kolor. W przeciwieństwie do innych olejów, nie zatyka porów, dzieki czemu nie blokuje mieszków włosowych i jest ogromnym sojusznikiem zabiegów depilacji.

Własciwosci olejku arganowego:

-bogaty w witamine E

-wygładza

-nawilża

-dodaje skórze blasku i elastyczności

-ekskluzywnie perfumowany

Innowacyjne woski 3G to ulepszona wersja tradycyjnych wosków.

Jego wysoka plastyczność ułatwia pracę. Wyciągają nawet najkrótsze włosy, nie pozostawiając resztek wosku. Nawet w najtrudniejszych obszarach można uzyskać doskonałe woskowanie za pomocą jednej aplikacji, bez konieczności ponownego nakładania.

Jest nakładany w bardzo cienkich warstwach, przy użyciu prawie 50% mniej produktu niż w przypadku tradycyjnych wosków i nie pęka podczas wyciągania go ze skóry. Czas poświęcony na woskowanie również znacznie się zmniejszył.

Jest idealny dla bardzo wrażliwych skór i obszarów i może być stosowany na każdej skórze.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wosk FineWax Glamour

Wosk FineWax Glamour

Wosk 1kg